Naše brýle sluší všem...

O nás

Jsme společností, která působí na českém trhu relativně krákou dobu ale i za tuto dobu si stihla vybudovat dobré jméno,
především na Ostravsku. Zaměstnáváme kvalitní zaměstnance a společnost je v rukou českého majitele s českým kapitálem.

Snažíme se věci dělat tak, aby lidé, kteří nás navštíví odcházeli spokojeni.

 

Máme pro Vás připravenou nabídku kvalitních a stylových brýlí, množství dalšího příslušenství - šňůrky, pouzdra na brýle v různých barvách,

lupy a mnoho dalšího. Nabízíme brýle světových značek jako jsou například Hugo Boss, Ray Ban, Tommy Hilfiger. Pokud by jste potřebovali změřit zrak, postará se o Vás náš zkušený optometrista. Tak neváhejte a navštivte nás.

 

Aby naše služby byly nabízeny ve vysoké kvalitě, je personál každoročně školen a účastní se různých seminářů. Celkem nás můžete navštívit

na 4 místech na Ostravsku - v Ostravě naleznete 2 pobočky, další 2 pobočky jsou v Orlové. Bližší informace o pobočkách naleznete zde.

 

 

© 2019, OXA OPTIK, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Jste-li spotřebitel a vznikne-li mezi námi spor ze smlouvy, který se nám nepodaří vyřešit přímo, máte právo obrátit se s tímto sporem na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/) za účelem mimosoudního řešení spotřebitelského sporu. Toto právo můžete uplatnit nejpozději do 1 roku ode dne, kdy jste u nás poprvé uplatnili právo, které je předmětem tohoto spotřebitelského sporu.

Powered by CMSimple| Template: | Login